בנימין

גיל: 20, רווק/ה

גובה: 175 ס"מ

עיר: פתח תקוה, ת"א והמרכז

מבנה גוף: אתלטי

מראה: טוב מאוד, גוף אתלטי, שיער בחר/י, עיניים בחר/י.

רחמים

גיל: 53, גרוש/ה

גובה: 170 ס"מ

עיר: ערד, דרום

מבנה גוף: ממוצע

על עצמי: אני בן אדם מאמין בבורא עולם ויראי שמים, עליתי מאתיופיה עם ההורים בשנת 80 , אחרי צבא עשיתי תואר ראשון בחינוך, מאוחר יותר למדתי תחום הנדסת חשמל כעת עיסוקי חשמלאי, כאן אני מחפס את המשלימה שלי בנפש ובנשמה למסע חים ביחד לפי דרכי האמונה והתורה.

איתמר

גיל: 25, רווק/ה

גובה: 178 ס"מ

עיר: לוד, ת"א והמרכז

מבנה גוף: ממוצע

על עצמי: בחור מבית דתי , מתחזק , לא מתחבר לזרם מסויים פשוט מחובר לבורא עולם , אוהב את החיים , זורם , קליל , אוהב , לב טוב , אוהב אנשים , אוהב לטייל , אוהב עזרה , נתינה , שפע , מחפש להכיר את האחת שלי למטרת חתונה , לבנות בית נאמן בישראל , בית של ערכים , של מסורת , ושל מידות טובות .

yagel

גיל: 41, רווק/ה

גובה: 183 ס"מ

עיר: פתח תקוה, ת"א והמרכז

מבנה גוף: אתלטי

מראה: טוב מאוד, גוף אתלטי, שיער בחר/י, עיניים בחר/י.

מאיר

גיל: 32, רווק/ה

גובה: 174 ס"מ

עיר: אשדוד, דרום

מבנה גוף: רזה

על עצמי: מחפש זוגיות וקשר רציני

רועי

גיל: 28, גרוש/ה

גובה: 172 ס"מ

עיר: לוד, ת"א והמרכז

מבנה גוף: ממוצע

על עצמי: רועי בן 28, גרוש פלוס 1 אוהב מאד לטייל לשמוח , סרטים משפחה וחברים . בנאדם מאד חיובי.

וויליאם

גיל: 41, רווק/ה

גובה: 180 ס"מ

עיר: באר שבע, דרום

מבנה גוף: רחב

על עצמי: בחור רציני מאוד מסודר מתגורר בבית משלי בקיא התורה והלכות ומשלב גם חיים של תזונה וספורט אוהב סרטים ושירים בעל תכונות גבוהות לאסתטיקה ויופי טיפוח נקיון וסדר

יוסף

גיל: 57, גרוש/ה

גובה: 167 ס"מ

עיר: עכו, צפון

מבנה גוף: ממוצע

מראה: טוב מאוד, גוף ממוצע, שיער בחר/י, עיניים בחר/י.

חן

גיל: 31, רווק/ה

גובה: 180 ס"מ

עיר: נהריה, צפון

מבנה גוף: אתלטי

מראה: מצויין, מוצא ספרדי, גוף אתלטי, שיער שחור, עיניים בחר/י.

אסף

גיל: 47, גרוש/ה

גובה: 173 ס"מ

עיר: קרית עקרון, דרום

מבנה גוף: רזה

מראה: חמוד, גוף רזה, שיער בחר/י, עיניים בחר/י.

אתר זה שומר שבת
ברוכים הבאים לאתר שניים שהם אחד – אתר הכרויות לדתיים ומסורתיים. מחפשת בן זוג דתי? מחפש כלה דתיה? הכי כדאי להכיר בשניים שהם אחד - אתר היכרויות לדתיים ומסורתיים, מהמתקדמים והאמינים ביותר. אתרי הכרויות הפכו בשנים האחרונות לאמצעי פופולארי להיכרויות, על אחת כמה וכמה אתרי הכרויות לדתיים, כיוון שהם מספקים ברירה מהירה, עניינית ודיסקרטית לשידוכים אמיתיים המובילים לחתונה. נכון להיום, אתרי הכרויות לדתיים נחשבים כלי שימושי למציאת זיווג, מכיוון שהם מציעים מבחר גדול לצד חיפוש המתמקד בהכרויות לציבור הדתי והמסורתי בלבד. אם בעבר, היה נהוג להיעזר בשדכנים על מנת למצוא את השידוך הנכון, הרי שהיום, אתרי הכרויות לדתיים, לא רק מקצרים את ההליך, אלא גם הופכים אותו לאישי יותר, ולכן נחשבים לשיטה המודרנית והמוצלחת ביותר לשידוכים. שניים שהם אחד הוא אתר הכרויות לדתיים מהוותיקים והאיכותיים ברשת. בשניים שהם אחד, אתר המתמחה בהכרויות לדתיים ומסורתיים, רשומים היום אלפי דתיים ודתיות שמחפשים זוגיות בהתאמה הדדית, כאשר הקריטריונים לחיפוש, מאפשרים לכל אחד ואחת לבצע באתר ההיכרויות לדתיים, בחירה ממוקדת, איכותית ונעימה בהתאם לרמה הדתית, לתחומי העניין ולצרכים האישיים, וזאת במטרה למצוא את הנפש התאומה. אנו, בשניים שהם אחד, עמלים לשפר את האתר לנוחיותכם ובהתאם לדרישותיכם, על מנת לספק שירות אמין, מקצועי, דיסקרטי ויעיל. כאתר ותיק ומנוסה להיכרויות דתיים ומסורתיים, נשמח להיות החוט המשדך בין שתי נשמות יהודיות שמבקשות להקים בית כשר בישראל. נשמח אם תצטרפו למשפחה המיוחדת שלנו באתר ההכרויות המוביל לדתיים שניים שהם אחד.
© 2017 יותר מחברים בע"מ.